Onderzoek naar zorgkosten

Ieder(in) doet onderzoek naar de zorgkosten die mensen met een beperking of chronische ziekte maken. En wat dat betekent voor hun financiële en dagelijkse leven. Doe mee en/of deel het onderzoek in je achterban.

Zorg en ondersteuning moeten voor iedereen betaalbaar zijn. Ook voor mensen die vaker dan gemiddeld zorg en ondersteuning nodig hebben. Zoals mensen met een beperking of chronische ziekte. Ieder(in) is bezig met een onderzoek naar de zorgkosten die mensen met een beperking of chronische ziekte maken. En wat dat betekent voor hun dagelijkse leven en participatie aan de samenleving.

Vragenlijst

https://nl.surveymonkey.com/r/zorgkosten-onderzoek (Dit is de directe link naar de digitale vragenlijst) Via deze link kun je de vragenlijst invullen.

LET OP: De vragenlijst sluit maandag 24 mei.