Oproep The Undateables BNN

“Liefde, dat is toch het belangrijkste!”

Voor een nieuw seizoen van het BNN-programma ‘The Undateables’ zoekt de redactie vrijgezelle mensen tussen de 18-40 jaar met zichtbare en minder zichtbare beperkingen die open en eerlijk over hun leven en de liefde durven te praten.

Met deze positieve show heeft BNN al drie seizoen laten zien dat iedereen dateable is en dat liefde veel meer is dan enkel iemands uiterlijk. In het programma wordt allereerst een mooi, positief portret van iedere kandidaat gemaakt. Daarna gaat het team, in samenwerking met een professioneel datingbureau, op zoek naar de ideale en geïnteresseerde date.  Ben jij op zoek naar de liefde, maar merk je dat je beperking een obstakel is voor het vinden van een partner?

Neem dan contact op met de redactie! Zijn zij op zoek naar jou, ken je iemand die aan bovenstaand profiel voldoet of heb je nog vragen? Bel naar 035-677 3796 of mail naar undateables@zodiaknederland.nl. Uiteraard kan dit geheel vrijblijvend.Laat een bericht achter