Overzicht van bestuursleden vanaf 1985

Voorzitters

                                                                                                
De heer ing. R.R. Scholten             De heer P. Klarenbeek                    De heer J.G.A. Mistrate Haarhuis (a.i.)
08-10-2010 tot heden                    12-02-2004 tot 09-10-2009             09-10-2009 tot 08-10-2010

 

 

 

                                                       

De heer L.B.M. Beduwé                 Mevrouw K.E.A. Smitshoek-van Bezooyen
05-10-1995 tot 09-10-2009            17-12-1985 tot 05-10-1995

Penningmeesters



                                                                                         
De heer R. Ganzeboom                 De heer ing. Ir. P. Vosters                             De heer A. Rullmann
30-10-2015 tot heden                    05-10-1995 tot 30-10-2015                          01-01-1990 tot 05-10-1995

 

 

           

 

Secretarissen

                                                                                                                                          

De heer ing. R.R. Scholten                                  Mevrouw M.L.C. Reijns-Kroes                               De heer J.G.A. Mistrate Haarhuis
(dubbelfunctie met voorzitterschap)                 05-10-2012 tot 08-10-2016                                   08-10-2010 tot 05-10-2012
08-10-2016 tot heden

 

 

 

                                                                  

De heer S. Hinfelaar                                                    De heer H.G.M. Nacken
07-10-1993 tot ....                                                       12-1985 tot 01-11-1994